قیمت خدمات چاپ در زیراکسی و تخفیفات پلکانی

هزینه کلیه خدمات در سامانه چاپ آنلاین زیراکسی پایین‌تر از نرخ اتحادیه و دارای تضمین کیفیت است.
در این مجموعه کاربران می‌توانند با توجه به حجم سفارش، از تخفیفات پلکانی بهره‌مند شوند و تا حد ممکن در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

لیست قیمت خدمات

پرینت سیاه سفید - سایز A3
تعداد برگقیمت یک روقیمت دو رو

قیمت پرینت 1402 زیراکسی

با نگاه کردن به تعرفه پرینت در زیراکسی و مقایسه با نرخ اتحادیه کپی و تکثیر متوجه خواهید شد که قیمت پرینت در این مجموعه بسیار پایین‌تر از نرخ اتحادیه و مراکز کپی و پرینت است. به‌طوری‌که هزینه پرینت سیاه سفید و رنگی 80 درصد پایین‌تر از قیمت اتحادیه است.
کاهش هزینه‌ها در زیراکسی به معنای کاهش کیفیت پرینت نیست. چرا که این مجموعه از بهترین مواد موجود در بازار استفاده و تمامی خدمات خود را تضمین کیفیت می‌کند. از جمله عواملی که باعث شده زیراکسی بتواند هزینه‌های خود را کاهش دهد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حجم سفارش بالا: زیراکسی به دلیل حجم سفارش بالا روزانه، مواد اولیه پرینت مانند تونرهای رنگی و کاغذ را به‌صورت عمده خریداری می‌کند و همین امر باعث می‌شود این مجموعه بتواند هزینه‌های خود را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.
  • خرید کاغذ از کارخانه و حذف واسطه: زیراکسی کاغذ موردنیاز خود را به طور مستقیم از کارخانه خریداری می‌کند و دست واسطه را از میان برداشته است. همین موضوع باعث شده زیراکسی بتواند کاغذ مصرفی خود را بسیار ارزان‌تر خریداری کند.
  • استفاده از دستگاه‌های به‌روز دنیا: در مجموعه چاپ آنلاین زیراکسی از به‌روزترین دستگاه‌های پرینت و تمام لیزری استفاده می‌شود که این موضع باعث افزایش سرعت چاپ و کاهش هزینه‌های ناشی از تعمیر و نگهداری دستگاه در این مجموعه شود.

تمامی موارد گفته شده در بالا باعث می‌شود کلیه هزینه‌ها در این مجموعه کاهش یابد. به همین دلیل زیراکسی نیز می‌تواند خدمات خود را با قیمتی پایین‌تر از نرخ مصوب اتحادیه کپی و تکثیر به مشتریان ارائه کند و پرینت آنلاین، ارزان و با کیفیتی به مشتریان ارائه کند.

هزینه صحافی 1402

هزینه صحافی با توجه به نوع صحافی می‌تواند متفاوت باشد. در مجموعه زیراکسی صحافی با منگنه، طلق و فنر ضخیم، طلق و شیرازه و گالینگور انجام می‌شود. منگنه کم‌هزینه‌ترین و گالینگور پرهزینه‌ترین نوع صحافی در زیراکسی است.
از آن‌جایی که صحافی پایان نامه از حساسیت بالایی برخوردار است، زیراکسی در مجموعه خود کادر مجربی را برای انجام این اختصاص داده است. صحافی پایان ‌نامه معمولاً با گالینگور و به‌صورت طلاکوب و یا نقره‌کوب انجام می‌شود و زیراکسی با توجه دستگاه‌های پیشرفته و نیروهای متخصص این کار را با بهترین کیفیت و دقت انجام می‌دهد. برای دیدن هزینه‌ها، بر روی قیمت صحافی کلیک کنید.

هزینه ویرایش پایان‌نامه

زیراکسی در کنار چاپ پایان ‌نامه و صحافی آن، با بهره‌وری از دانش افراد متخصص، ویرایش فنی پایان‌ نامه را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به کاربران خود ارائه می‌دهد. ویرایش پایان نامه به‌شدت به تعداد کلمات آن وابسته است. فایلی که توسط کاربران در بخش پنل سفارش‌گیری آپلود می‌شود، توسط کارشناسان ویرایش فنی زیراکسی بررسی و پس از مدتی، هزینه به کاربر اعلام می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند پایان نامه ویرایش شده خود را با کم‌ترین هزینه به صورت رنگی و یا سیاه و سفید پرینت کنند.