پرینت رنگی (تمام ‌رنگی) و اهمیت آن

پرینت رنگی از جمله خدمات خاص و ویژه در حوزه چاپ دیجیتال است. کتاب‌ها و جزوه‌هایی که دارای تصاویر رنگی هستند، حس خوب و لذت بخشی در خواننده ایجاد می‌کنند؛ همچنین به تجربه می‌توان گفت: عکس، نمودار و اشکال رنگی موجود در کتاب‌ها و مجلات، تأثیر زیادی بر روی یادگیری خوانندگان دارد؛ چراکه جزئیات موجود در تصاویر رنگی، باعث درک بهتر و بیشتر خواننده، از موضوع موردمطالعه می‌شود.
تأثیر مثبت تصاویر رنگی این خلاقیت را در عده‌ای ایجاد کرده که با چاپ رنگی عکس‌هایشان، خاطرات خود را ثبت کنند. یا حتی باعث شده است بیشتر شرکت‌ها و مؤسسات، برای چاپ تبلیغات خود (مانند بروشور، کاتالوگ، تراکت) پرینت رنگی را انتخاب کنند؛ چرا که تصاویر رنگی جذابیت بیشتری نسبت به تصاویر بی‌روح سیاه و سفید دارد.
اما در چند سال گذشته هزینه پرینت رنگی سر به فلک کشیده و این موضوع باعث ایجاد فشار اقتصادی به علاقه‌مندان این نوع پرینت شده است. بااین‌ حال هنوز هم عده زیادی به دنبال پرینت رنگی ارزان و باکیفیت هستند.

بهترین مجموعه ارائه‌دهنده چاپ رنگی آنلاین و باکیفیت

با کمی جست‌و‌جو می‌توان مجموعه‌های زیادی را پیدا کرد که در زمینه چاپ پوستر، جزوه و غیره در حال فعالیت هستند و بعضی از این مجموعه‌ها به‌صورت آنلاین خدمات خود را ارائه می‌کنند. از بهترین مجموعه‌های چاپ آنلاین می‌توان به زیراکسی اشاره کرد.

پرینت تمام رنگی، پرینت رنگی انلاین و با کیفیت و مختص صفحاتی با بیشتر از 50 درصد تصاویر رنگی است

این مجموعه همواره سعی دارد خدمات خود را در پایین‌ترین قیمت و بالا‌ترین کیفیت به مشتریان خود ارائه کند. با اینکه هزینه پرینت رنگی در زیراکسی بسیار پایین‌تر از نرخ اتحادیه است؛ اما کیفیت خدمات این مجموعه در سطح بالایی قرار دارد و برای اعتماد هرچه بیشتر مشتریان، زیراکسی کلیه خدمات خود را تضمین کیفیت می‌کند.

تضمین کیفیت در مجموعه چاپ آنلاین زیراکسی

فرقی نمی‌کند چاپ سیاه ‌و سفید داشته باشید یا رنگی، زیراکسی کلیه خدمات خود را تضمین کیفیت می‌کند. چنانچه سفارشی کیفیت کافی نداشته باشد، بعد از اثبات این موضوع، زیراکسی موظف است مبلغ پرداختی توسط مشتری را به کیف پول و یا حسابش باز گرداند و یا سفارش مورد نظر را دوباره انجام دهد و به طور رایگان برای مشتری ارسال کند. این مجموعه، همواره در تلاش است رضایت مشتریان را جلب کند و خدمات خود را به بهترین شیوه ممکن ارائه کند.

در زیراکسی، پرینت رنگی آنلاین و باکیفیت تجربه کنید و از تصاویر رنگی خود لذت ببرید.

پرینت رنگی آنلاین + ارسال رایگان

علاقه کاربران برای داشتن ارسال رایگان، باعث شد شرکت زیراکسی راهکارهایی را برای ارسال سفارش‌ها به‌صورت رایگان ایجاد کند.
یکی از این راهکارها این است که سفارش کاربر بیشتر از 800 هزار توان باشد. چنانچه هزینه سفارشی از 800 هزار تومان بیشتر باشد، هزینه ارسال شما به طور خودکار رایگان می‌شود.
می‌توانید در صفحه پرینت ارزان با ارسال رایگان راهکارهای دیگری که باعث رایگان شدن ارسال شما می‌شود را مشاهده کنید.

دلایل کاهش هزینه پرینت رنگی در زیراکسی

پایین بودن هزینه‌ها در زیراکسی دلایل متعددی دارد. این مجموعه با توجه به داشتن تأمین‌کنندگان بزرگ مواد اولیه و تیراژ بالای چاپ، توانسته است مواد اولیه خود (مانند کاغذهای اورجینال، تونرهای رنگی و...) را به‌صورت عمده و قیمت بسیار پایین‌تر خریداری کند.
همچنین زیراکسی با استفاده از دستگاه‌های صنعتی چاپ دیجیتال و به‌روز دنیا سرعت انجام سفارش‌ها را افزایش و هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها را کاهش داده است.
مجموع این عوامل، باعث شده هزینه تمام شده برای مشتری به حداقل مقدار ممکن برسد؛ به‌گونه‌ای که تعرفه پرینت تمام ‌رنگی زیراکسی یک پنجم و هزینه پرینت نیمه ‌رنگی یک هفتم نرخ اتحادیه فتوکپی و تکثیر است. درضمن، با افزایش تعداد برگ سفارش‌ها، هزینه‌ها در زیراکسی به‌صورت پلاکانی کاهش بیشتری پیدا می‌کند.
برای دیدن تخفیفات پلکانی پرینت رنگی در زیراکسی بر روی تعرفه پرینت رنگی کلیک کنید.
چاپ رنگی ارزان ، آنلاین و باکیفیت را در سامانه چاپ آنلاین زیراکسی تجربه کنید