قیمت خدمات چاپ در زیراکسی و تخفیفات پلکانی

هزینه کلیه خدمات در سامانه چاپ آنلاین زیراکسی پایین‌تر از نرخ اتحادیه و دارای تضمین کیفیت است.
در این مجموعه کاربران می‌توانند با توجه به حجم سفارش، از تخفیفات پلکانی بهره‌مند شوند و تا حد ممکن در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

لیست قیمت خدمات

پرینت تمام رنگی - سایز A3
تعداد برگقیمت یک روقیمت دو رو

هزینه پرینت رنگی (تمام ‌رنگی) و تخفیفات پلکانی

هزینه پرینت تمام رنگی در زیراکسی بسیار پایین‌تر از نرخ اتحادیه چاپ و تکثیر است. با این وجود، این مجموعه برای کاهش هرچه بیشتر هزینه‌ها، تخفیفات پلکانی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. به‌طوری‌که با سفارش پرینت 10,000 برگ تمام رنگی یک رو، هزینه به‌ازای هر برگ 2,550 تومان می‌شود و مشتریان می‌توانند 80 درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید.

هزینه پرینت رنگی (تمام رنگی) در چند سال گذشته

اگر ‌نگاهی به نمودار تعرفه پرینت رنگی در سال‌های گذشته بیندازید، متوجه خواهید شد که از سال 1393 تا سال 1402 هفده برابر شده است. دلیل آن هم کاملاً واضح و مشخص است. رنگ‌های مورد استفاده در پرینت رنگی وارداتی هستند و به همین دلیل قیمت آن به‌شدت تحت تأثیر قیمت دلار است.

کاهش قیمت و حفظ کیفیت پرینت رنگی در زیراکسی

مجموعه‌های زیادی در تلاش هستند هزینه پرینت رنگی را نسبت به نرخ مصوب اتحادیه کاهش دهند و کیفیت پرینت را حفظ کنند؛ ولی کاهش قیمت و افزایش کیفیت، بسیار دشوار است. ازجمله مجموعه‌هایی که توانسته است پرینت رنگی را در پایین‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارائه دهد، می‌توان به مجموعه چاپ آنلاین زیراکسی اشاره کرد.

زیراکسی با توجه به تیراژ بالای چاپ روزانه و در نظر گرفتن حاشیه سود بسیار پایین، توانسته است هزینه پرینت رنگی را به یک پنجم تعرفه اتحادیه کپی و پرینت کاهش دهد. این مجموعه برای کاهش هرچه بیشتر هزینه‌ها، پرینت رنگی را در دو بخش تمام‌ رنگی و نیمه رنگی به کاربران خود ارائه کرده است.

تضمین کیفیت

نکته‌ای که بسیار مهم بوده و باید به آن اشاره کرد این است که کلیه خدمات زیراکسی تضمین کیفیت دارد و در صورت پایین‌بودن کیفیت پرینت، وجه پرداخت شده به مشتری بازگردانده و یا سفارش مشتری باز‌ارسال خواهد شد.

در مجموعه چاپ آنلاین زیراکسی، پرینت رنگی را در بالاترین کیفیت و کم‌ترین قیمت تجربه کنید.

هزینه پرینت رنگی A4 (تمام رنگی)

طبق نرخ اتحادیه، هزینه پرینت رنگی A4 به‌ازای هر برگ پشت و رو ، برابر با 20,000 تومان است. درواقع می‌توان گفت برای گرفتن پرینت رنگی یک جزوه دویست صفحه‌ای باید 2,000,000 تومان پرداخت کرد. هزینه‌ای که هر دانش‌آموز و یا دانشجویی قادر به پرداخت آن نیست. اما اگر نگاهی به تعرفه پرینت تمام ‌رنگی در مجموعه زیراکسی بیندازید، متوجه خواهید شد که قیمت پرینت تمام‌ رنگی در زیر اکسی برابر 3,900 تومان است و چنین سفارشی تنها با 390,000، در زیراکسی انجام می‌شود.

کاهش هزینه‌ها در زیراکسی همین‌جا به پایان نمی‌رسد. چنانچه سفارش شما از 500 برگ بیشتر باشد، سفارش شما شامل تخفیفات پلکانی می‌شود و شما می‌توانید تا 80 درصد از این مجموعه تخفیف بگیرید.

در نمودارهای زیر می‌توانید قیمت پرینت تمام ‌رنگی A4 را در مجموعه زیراکسی و نرخ اتحادیه با یکدیگر مقایسه کنید و همچنین در نمودار دایره‌ای زیر میزان هزینه‌ی صرفه‌جویی شده به‌ازای سفارش 10,000 صفحه پرینت تمام‌ رنگی زیراکسی را می‌توانید مشاهده کنید.

نمودار میله‌ای و نمودار دایره‌ای

هزینه پرینت رنگی A5 (تمام رنگی)

همان‌طور که قبلاً گفته شد تعرفه خدمات زیراکسی نسبت به قیمت‌هایی که در اتحادیه در نظر گرفته شده بسیار پایین‌تر است به‌طوری‌که هزینه سفارش پرینت تمام رنگی A5 یک رو در این مجموعه برابر 1,900 تومان است و هزینه همین سفارش طبق اتحادیه برابر 4,500 تومان است.

در نمودار زیر می‌توانید اختلاف هزینه‌ای که زیراکسی توانسته است نسبت به اتحادیه ایجاد کند را ببینید. همچنین میزان هزینه‌ای که می‌توانید به ازای هر 10,000 صفحه یک رو سفارش در زیراکسی صرفه‌جویی کنید را مشاهده کنید.

نمودار میله‌ای و نمودار دایره‌ای

هزینه پرینت رنگی A3 (تمام‌ رنگی)

پوسترهایی که شرکت‌ها و سازمان‌ها برای تبلیغ محصولات و همایش‌ها از آن استفاده می‌کنند به‌صورت رنگی و در ابعاد A3 چاپ می‌شود. اما افزایش هزینه پرینت رنگی A3 باعث ایجاد مشکل برای شرکت‌ها شده است. مجموعه زیراکسی با درک این موضوع تمام تلاش خود را می‌کند تا برای سفارش‌های بالای 500 عدد تخفیفی پلکانی و ویژه به مشتریان خود ارائه ‌دهد.

در نمودار میله‌ای زیر می‌توانید هزینه پرینت رنگی A3 در زیراکسی را با تعرفه اتحادیه در سال 1402 با یکدیگر مقایسه کنید و همچنین در نمودار دایره‌ای‌شکل، میزان هزینه صرفه‌جویی شده به‌ازای ده هزار صفحه پرینت رنگی A3 یک رو در زیراکسی قابل مشاهده است.

نمودار میله‌ای و نمودار دایره‌ای