پرینت سیاه‌ و سفید

پرینت سیاه ‌و سفید یکی از محبوب‌ترین خدمات چاپ است و به دلیل پایین‌بودن قیمت آن طرفداران زیادی دارد. از جمله طرفداران چاپ سیاه ‌و سفید، می‌توان به دانش‌آموزان و دانشجویانی اشاره کرد که در دوران تحصیل خود کتاب‌ها و جزوه‌های زیادی را پرینت و مطالعه می‌کنند.
اما در چند سال گذشته، با توجه به افزایش قیمت کاغذ و مواد مصرفی چاپ، این گونه خدمات افزایش قیمت چشمگیری داشته‌اند و به همین دلیل پیداکردن مرکزی که بتواند، پرینت سیاه ‌و سفید ارزان و باکیفیتی ارائه کند کمی دشوار است.

مجموعه‌ای که چاپ سیاه‌ و سفید ارزان و باکیفیت ارائه می‌دهد

یکی از مجموعه‌هایی که به طور گسترده در زمینه چاپ سیاه ‌و سفید جزوه و کتاب فعالیت می‌کند، زیراکسی است.
این مجموعه در راستا ارائه چاپ ارزان و باکیفیت، پلتفرمی منحصربه‌فرد و کاربردی ایجاد کرده تا کاربران بتوانند در سراسر کشور، جزوات، کتاب‌ها و اسناد خود را به‌صورت آنلاین پرینت کنند.
این پلتفرم، بسیار ساده و کاربردی است؛ به‌گونه‌ای که کاربران می‌توانند در آن به‌راحتی ثبت سفارش کنند و جزئیات سفارش خود را به طور دقیق در پنل سفارش‌گیری وارد نمایند.

پرینت سیاه و سفید ارزان و باکیفیت در سامانه چاپ آنلاین زیراکسی

خدماتی که زیراکسی ارائه می‌دهد

از جمله خدماتی که زیراکسی به کاربران خود ارائه می‌کند، می‌توان به پرینت سیاه‌ و سفید، پرینت تمام‌ رنگی ، پرینت نیمه ‌رنگی و پرینت ترکیبی اشاره‌کرد.
این مجموعه به‌تازگی خدماتی همچون ویرایش، پرینت و صحافی پایان‌ نامه را نیز به دانشجویان ارائه کرده که با استقبال بی‌نظیر آن‌ها روبه‌رو شده است. خدمات دیگری از جمله چاپ کتاب، چاپ مجله و غیره در این مجموعه ارائه می‌شود که در روزهای آینده به خدمات موجود در وب‌سایت زیراکسی اضافه خواهد شد.

کاهش 90 درصدی قیمت پرینت سیاه ‌و سفید در زیراکسی

اگر نگاهی به تعرفه‌های خدمات پرینت زیراکسی بیندازید، متوجه می‌شوید که قیمت پرینت سیاه ‌و سفید این مجموعه یک دهم تعرفه اتحادیه کپی و پرینت است. زیراکسی، همواره در تلاش است که تمامی خدمات خود را در پایین‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه کند.
مجموعه چاپ آنلاین زیراکسی برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان، کلیه خدمات خود را تضمین کیفیت می‌کند و در صورت پایین‌بودن کیفیت چاپ، هزینه پرداخت شده را به کیف پول و یا حساب مشتری باز می‌گرداند و یا سفارش را به طور رایگان باز ارسال می‌کند.

با زیراکسی پرینت سیاه و سفید ارزان و با کیفت را تجربه کنید

راز موفقیت زیراکسی در کاهش قیمت پرینت سیاه‌ و سفید

کاهش قیمت چاپ سیاه ‌و سفید در این مجموعه به دلیل کاهش هزینه‌های مصرفی آن است.
از آن‌جایی که زیراکسی پرینت جزوه و کتاب را به‌صورت روزانه و در حجم زیاد انجام می‌دهد، مواد اولیه خود را به‌صورت عمده و بدون واسطه خریداری می‌کند و با این کار هزینه‌های خود را به‌شدت کاهش می‌دهد.
زیراکسی همچنین با استفاده‌کردن از دستگاه‌های به‌روز و پیشرفته چاپ دیجیتال هزینه تعمیرات و نگهداری آن‌ها را به حداقل مقدار ممکن می‌رساند. همه این عوامل باعث کاهش قیمت پرینت سیاه‌ و سفید در این مجموعه می‌شود.

بیشترین کاربرد پرینت سیاه ‌و سفید

پرینت سیاه‌ و سفید هم در مدارس و دانشگاه‌ها و هم در شرکت‌ها و مؤسسات کاربرد فراوانی دارد. بیشترین کاربرد این نوع پرینت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • چاپ جزوه و کتاب
  • پرینت پایان‌ نامه و مقاله
  • چاپ دفتر برنامه‌ریزی کنکور
  • چاپ دفتر برنامه‌ریزی روزانه
  • چاپ تراکت
  • چاپ دفتر اختصاصی

پرینت سیاه ‌و سفید + ارسال رایگان

با توجه به هزینه بالای پست، کاربران تمایل دارند، همواره سفارش‌هایی که دارند به‌صورت رایگان انجام شود. زیراکسی با درک نیاز مشتریان و برای جلب رضایت آن‌ها، راهکارهایی را برای رایگان شدن ارسال، در نظر گرفته است. از جمله این راهکارها می‌توان به ثبت سفارش بالای 800 هزار تومان اشاره کرد.
راهکار‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در صفحه پرینت ارزان با ارسال رایگان مشاهده کنید.