پرینت ارزان و ضرورت آن

این روزها جای خالی مجموعه‌ای که بتواند پرینت ارزان و باکیفیت ارائه دهد، در زندگی هر دانشجو یا دانش‌آموزی حس می‌شود؛ چراکه قیمت پرینت و کپی به‌شدت افزایش یافته و همین امر باعث شده است که دانش‌آموزان و دانشجویان، کمتر جزوات و کتاب‌های خود را پرینت کرده و به استفاده از پی‌دی‌اف و کتاب‌های الکترونیک روی آورند. اما داستان اینجا به پایان نمی‌رسد و مشکلات بیشتری پیش روی این افراد است.

آسیب‌های استفاده از کتاب‌های الکترونیک

طبق تحقیقات انجام شده، استفاده از پی‌دی‌اف و کتاب‌های الکترونیک باعث کاهش تمرکز، خستگی زودهنگام و آسیب چشم‌ها در بلندمدت می‌شود. اگر مجموعه‌ای باشد که بتواند چاپ ارزان و با کیفیت بالایی را به مخاطبان ارائه دهد، بخش زیادی از این مشکلات حل خواهد شد.

زیراکسی، ارائه‌دهنده پرینت ارزان و باکیفیت

مجموعه‌های زیادی در تلاش هستند تا هزینه‌های ناشی از چاپ را کاهش دهند و متأسفانه تعداد بسیاری از آن‌ها برای تحقق این موضوع از مواد نامرغوب و ارزان‌قیمت استفاده می‌کنند. چنین مجموعه‌هایی دوام چندانی ندارند؛ چراکه این روند در بلندمدت نارضایتی مشتریان را به دنبال خواهد داشت.

پرینت ترکیبی، ترکیبی از پرینت سیاه و سفید و رنگی است

اما مجموعه‌هایی هم هستند که برای ارائه چاپ ارزان و باکیفیت، از روش‌های مبتکرانه‌ای استفاده می‌کنند. یکی از معتبر‌ترین این مجموعه‌ها، سامانه چاپ آنلاین زیراکسی است.این مجموعه برای محقق کردن هدف خود یعنی ارائه چاپ ارزان و باکیفیت، توانسته پلتفرمی ساده و منحصربه‌فرد راه‌اندازی کند و با روش‌های متنوع، هزینه تمام شده پرینت برای مشتریان خود را به حداقل مقدار ممکن برساند. برای دیدن تعرفه زیراکسی بر روی قیمت پرینت کلیک کنید.

روش‌های کاهش قیمت پرینت در زیراکسی

زیراکسی کاغذ مصرفی خود را به طور مستقیم از کارخانه تهیه کرده و دست واسطه را از میان برداشته است. همچنین مواد اولیه مورد استفاده شامل تونرهای باکیفیت، فنر، و غیره را به‌صورت عمده خریداری می‌کند و هزینه مصرفی خود را به‌شدت کاهش می‌دهد. نهایتاً زیراکسی توانسته با استفاده از دستگاه‌های تکثیر به‌روز دنیا و دستگاه‌های تمام لیزر، هزینه تعمیر و نگهداری آن‌ها را به حداقل برساند. مجموع این عوامل باعث شده است تا این مجموعه بتواند کلیه خدمات خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی به مشتریان خود ارائه کند.

دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیراکسی

از دیگر ویژگی‌های مهم مجموعه زیراکسی، داشتن سایتی کاربردی و کاربرپسند است. تخصص و دقت بالا در طراحی وب‌سایت زیراکسی، باعث شده تا کاربران بتوانند با هر دستگاهی (موبایل، لپتاپ و ...) به‌راحتی و بدون مشکل سفارش خود را ثبت کنند.
همچنین مجموعه زیراکسی دارای یک تیم پشتیبانی شبانه‌روزی است که در صورت بروز هر گونه مشکل، در کمترین زمان ممکن آن را برطرف خواهند کرد.
چاپ جزوه و کتاب‌های خود را به زیراکسی بسپارید و پرینتی ارزان و مقرون‌به‌صرفه داشته باشید.

پرینت ارزان با ارسال رایگان

افزایش هزینه‌های ارسال و تمایل کابران برای پرداخت هزینه کمتر، باعث شد تا مجموعه زیراکسی راه‌های زیادی را برای بهره‌وری مشتری از پرینت ارزان با ارسال رایگان ایجاد کند.
مشتریان زیراکسی برای بهره بردن از ارسال رایگان، می‌توانند روش‌های زیر اقدام کنند:

۱) سفارش بالای 900,000 تومان
در صورتی که سفارش شما بالای 900,000 تومان باشد، هزینه ارسال برای شما رایگان خواهد بود.
با انجام سفارش خود و دوستانتان به صورت همزمان، به راحتی می‌توانید از این امکان استفاده کرده و سفارش خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

2) استوری در اینستاگرام
از سفارش خود عکس بگیرید و یا بسته ارسال شده را انباکس کنید. بعد از آن، عکس یا فیلم خود را در اینستاگرام استوری کرده و زیراکسی را منشن کنید. پس از گذشت 12 ساعت و بازدید حداقل 70 نفر از استوری، یک ارسال رایگان از زیراکسی هدیه می‌گیرید.