قیمت خدمات چاپ در زیراکسی و تخفیفات پلکانی

هزینه کلیه خدمات در سامانه چاپ آنلاین زیراکسی پایین‌تر از نرخ اتحادیه و دارای تضمین کیفیت است.
در این مجموعه کاربران می‌توانند با توجه به حجم سفارش، از تخفیفات پلکانی بهره‌مند شوند و تا حد ممکن در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

لیست قیمت خدمات

پرینت سیاه سفید - سایز A3
تعداد برگقیمت یک روقیمت دو رو

افزایش تعرفه پرینت سیاه و سفید در سال‌های گذشته

از آنجایی که قیمت پرینت رنگی بیشتر از پرینت سیاه و سفید است، تمایل به گرفتن پرینت رنگی کمتر از سیاه و سفید بوده و کاربران بیشتر جذب پرینت سیاه و سفید می‌شوند. اما افزایش تعرفه خدمات پرینت در سال‌های گذشته، باعث شده است حتی علاقه‌مندان به این نوع چاپ نیز دچار مشکل شوند و از پس هزینه‌های آن بر نیایند.
همان‌طور که در نمودار زیر می‌بینید، هزینه پرینت سیاه و سفید در سال 1402 نسبت به سال 1393 حدوداً 32 برابرشده است. این موضوع دلیل واضح و مشخصی دارد، چراکه بیشتر مواد اولیه پرینت (از کاغذ کرفته تا تونرهای مورد استفاده در دستگاه‌های کپی) وارداتی بوده و قیمت آن‌ها تحت تاثیر قیمت دلار است.

نمودار قیمت

قیمت پرینت سیاه و سفید 1402 و تخفیفات پلکانی زیراکسی

بسیاری از مراکز پرینت و کپی، سعی دارند هزینه‌های مصرفی را کاهش و خدمات خود را با قیمتی کمتر از نرخ اتحادیه کپی و تکثیر، به مشتریان ارائه دهند. برای رسیدن به این منظور، برخی از مجموعه‌ها از مواد ارزان و نا‌مرغوب استفاده می‌کنند. این موضوع می‌تواند کیفیت چاپ را تا حد زیادی کاهش دهد و باعث ایجاد نارضایتی مشتریان شود.

یکی از برترین مجموعه‌های چاپ که توانسته قیمت خدمات چاپ را کاهش و کیفیت آن را در بالا‌ترین حد ممکن نگه دارد، مجموعه چاپ آنلاین زیراکسی است.

این مجموعه از روش‌های مختلفی مانند خرید عمده‌ی کاغذ و مواد مصرفی از کارخانه توانسته است هزینه‌های خود را به‌شدت کاهش دهد و با استفاده از دستگاه‌های چاپ دیجیتال به‌روز دنیا، هزینه‌های ناشی از تعمیر و نگهداری دستگاه خود را نیز به کمترین میزان ممکن رسانده است. تمامی این عوامل باعث شده تا زیراکسی بتواند هزینه‌های مشتریان خود را به حداقل مقدار ممکن برساند.

همچنین این مجموعه برای کاهش هرچه بیشتر هزینه‌های مشتریان خود، برای آن‌ها تخفیفات پلکانی قرار داده است. به‌طوری‌که به‌ازای سفارش پرینت بالای 10000 برگ پرینت سیاه ‌و سفید کاربران می‌توانند 80 درصد نسبت به تعرفه اتحادیه، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

قیمت پرینت سیاه ‌و سفید A4 و مقایسه با تعرفه اتحادیه

قیمت پرینت سیاه‌ و سفید A4 طبق تعرفه 1402، به ازای هر برگ دو‌رو برابر 6,000 تومان است. اما هزینه‌ای که زیراکسی برای این نوع پرینت در نظر گرفته تنها 980 تومان است . همچنین اگر تعداد برگ پرینت سفارش شما بیشتراز 500 برگ باشد می‌توانید از تخفیفات پلکانی استفاده کنید و تا هشتاد درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

در نمودارهای زیر می‌توانید اخلاف قیمتی که زیراکسی توانسته در چاپ سیاه و سفید A4 ایجاد کند را مشاهده کنید. همچنین در نمودار دایره‌ای شکل میزان هزینه صرفه‌جویی شده به ازای سفارش 10,000 برگ پرینت سیاه و سفید در زیراکسی را می‌توانید ببینید.

نمودار میله‌ای و نمودار دایره‌ای

قیمت پرینت سیاه‌ و سفید A5

طبق تعرفه اتحادیه پرینت و کپی، هزینه پرینت سیاه و سفید A5 پشت و رو برابر با4,000 تومان و در زیراکسی برابر با 690 تومان است.

این موضوع نشان می‌دهد زیراکسی با توجه به استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و خرید عمده مواد اولیه، توانسته است هزینه تمام شده برای مشتریان را بیش از 83 درصد کاهش دهد. چنانچه که سفارش شما بیشتر از 10,000 برگ باشد، شما از تخفیف پلکانی زیراکسی بهره مند می‌شوید و تا هشتاد و شش درصد در هزینه‌های خود صرفه جویی می‌کنید.

در نمودار زیر اختلاف قیمت پرینت سیاه و سفید در زیراکسی نسبت به تعرفه اتحادیه کپی و تکثیر قابل مشاهده است. همچنین در نمودار دایره شکل، می‌توانید میزان هزینه صرفه جویی شده به ازای سفارش 10,000 برگ پرینت سیاه و سفید A5 یک رو درزیراکسی را نسبت به مراکز پرینت و کپی دیگر مشاهده کنید.

نمودار میله‌ای و نمودار دایره‌ای

قیمت پرینت سیاه‌ و سفید A3

هزینه‌ای که شما در زیراکسی، به ازای سفارش 100 برگ پرینت سیاه و سفید A3 یک رو پرداخت می‌کنید برابر 220,000 تومان است. درصورتی‌که طبق نرخ اتحادیه، هزینه همین سفارش در مراکز پرینت دیگر برابر 1,000,000 تومان می‌شود. در واقع شما می‌توانید با ثبت سفارش در زیراکسی 780,000 تومان در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
شما می‌توانید در نمودار دایره‌ای شکل زیر میزان هزینه صرفه‌جویی شده به ازای سفارش 10,000 برگ پرینت سیاه و سفید A3 یک رو در زیراکسی را نسبت به تعرفه اتحادیه کپی مشاهده کنید. همچنین در نمودار میله‌ای شکل می‌توانید میزان اختلاف قیمتی که زیراکسی نسبت به اتحادیه ایجاد کرده است را ببینید.

نمودار میله‌ای و نمودار دایره‌ای

به این موضوع توجه داشته باشید که چنانچه تعداد برگ سفارش شما از 500 برگ بیشتر شود، شما می‌توانید از تخفیفات پلکانی زیراکسی استفاده کنید. در زیراکسی چاپ سیاه و سفید آنلاین و ارزان را تجربه کنید و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.