پرینت رنگی ارزان و اهمیت آن

پرینت رنگی ارزان و باکیفیت، از جمله خدماتی است که دانش‌آموزان و دانشجویان زیادی به دنبال آن هستند. به تجربه می‌توان گفت خواندن کتاب‌ها و جزواتی که تصاویر و متن‌های رنگی دارند بسیار لذت‌بخش‌تر از خواندن کتاب‌ها و جزواتی است که صفحات آن‌ها به طور کامل سیاه و سفید هستند.
اما کمتر مجموعه‌ای پیدا می‌شود که بین چاپ صفحات تمام‌ رنگ مانند پوستر و صفحاتی که تنها بخشی از آن رنگی است (مانند جزوه‌ای که دارای نمودار‌های رنگی با متن سیاه‌ و سفید است) تفاوت قائل شود. حتی اتحادیه تکثیر و کپی هم تنها یک قیمت برای کپی رنگی تعیین کرده است.
از طرفی نرخ چاپ رنگی آن‌قدر زیاد است که می‌تواند فشار اقتصادی زیادی را برای علاقه‌مندان به این نوع پرینت ایجاد کند. مراکز چاپ زیادی در تلاش هستند که چاپ رنگی ارزان و باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه کنند. اما بیشتر آن‌ها این کار را با استفاده کردن از مواد نا‌مرغوب انجام می‌دهند که این کار باعث نارضایتی مشتریان در بلندمدت می‌شود.

معتبر‌ترین مجموعه چاپ آنلاین در ارائه پرینت رنگی ارزان و باکیفیت

از جمله مراکزی که توانسته است چاپ رنگی ارزان و با کیفیتی به مخاطبان خود ارائه دهد و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند، مجموعه چاپ آنلاین زیراکسی است.
این مجموعه بزرگ، از بهترین مواد چاپ موجود در بازار استفاده می‌کند و با توجه به سابقه چندین ساله‌ای که در زمینه چاپ و پرینت دارد، توانسته با روش‌های مختلف هزینه‌های ناشی از این‌گونه خدمات را برای مشتریان خود کاهش دهد.
از جمله این روش‌ها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که زیراکسی پرینت رنگی را به دو صورت تمام‌ رنگی و نیمه‌ رنگی به مخاطبان خود ارائه کرده است.

پرینت نیمه‌ رنگی چیست؟ چه تفاوتی با پرینت تمام ‌رنگی دارد؟

در مجموعه زیراکسی، پرینت نیمه‌ رنگی برای صفحاتی ارائه شده که کمتر از 50 درصد آن‌ها را تصاویر رنگی تشکیل می‌دهد. مانند کتاب‌ها و جزواتی که دارای تصاویر و نمودارهای کوچک رنگی هستند و پس‌زمینه آن‌ها سفید است.

پرینت نیمه‌ رنگی، پرینت رنگی ارزان و باکیفیت و مختص صفحاتی با کمتر از 50 درصد تصایر رنگی است

از آن‌جایی که جزوه‌های معلمین و اساتید معمولاً چنین ویژگی دارد، چاپ جزوه آن‌ها با این روش انجام می‌شود. اما پرینت تمام‌ رنگی برای صفحاتی ارائه شده است که بیشتر از 50 درصد آن‌ها را تصاویر رنگی تشکیل می‌دهد؛ مانند پوستر‌ها و یا تصاویر بزرگی که در صفحات مجلات چاپ می‌شود.

تفاوت هزینه پرینت رنگی در زیراکسی و نرخ اتحادیه پرینت

در حالت کلی هزینه خدمات ارائه شده در زیراکسی، بسیار پایین‌تر از تعرفه اتحادیه است، به طوری که در این مجموعه قیمت پرینت تمام‌ رنگی یک پنجم و قیمت پرینت نیمه‌ رنگی یک هفتم نرخ اتحادیه کپی است. شما می‌توانید در صفحه قیمت پرینت رنگی ، هزینه‌های پرینت رنگی و نیمه رنگی در زیراکسی را مشاهده کنید.

پرینت رنگی ارزان + تضمین کیفیت

کلیه خدمات در مجموعه زیراکسی تضمین کیفیت دارد. این موضوع بدین معناست که اگر سفارش شما کیفیت مطلوبی نداشته باشد، پس از اثبات این موضوع، وجه پرداختی توسط مشتری به کیف پول و یا حساب مشتری عودت داده می‌شود و یا سفارش مشتری پس از پرینت دوباره به طور رایگان باز ارسال می‌شود.
همچنین این مجموعه در کلیه مراحل انجام سفارش‌ها، بخش کنترل کیفی دارد تا کلیه سفارش‌ها در بهترین حالت ممکن انجام شود و بدون هیچ عیب و نقصی به دست مشتریان برسد.

در سامانه چاپ آنلاین زیراکسی، پرینت رنگی ارزان و باکیفیت را تجربه کنید.

دلیل پایین‌بودن هزینه‌ها در زیراکسی

کاهش هزینه‌ها در زیراکسی به دلیل ثبت سفارش بالا‌ی روزانه است. این موضوع باعث می‌شود این مجموعه مواد اولیه خود (مانند کاغذ، تونر و غیره) را به طور عمده تهیه کند و دست واسطه را از میان بردارد و هزینه‌های خود را به‌شدت کاهش دهد.
همچنین زیراکسی با تکیه بر نیروهای متخصص و دستگاه‌های به روزی که دارد سرعت کار خود را بالا برده و هزینه‌های ناشی از تعمیرات و نگهداری را پایین آورده است. مجموعه این عوامل باعث می‌شود زیراکسی بتواند پرینت رنگی ارزان و با کیفتی را بتواند ارائه کند.