پرینت ترکیبی

بخش زیادی از یک کتاب و یا جزوه، معمولاً دارای صفحاتی با متن سیاه‌ و سفید و بخشی از آن را صفحاتی با تصاویر رنگی تشکیل می‌دهد.
اگر بخواهید کل صفحات را به صورت سیاه‌ و سفید پرینت کنید، جذابیت تصاویر از بین می‌رود و اگر بخواهید پرینت رنگی داشته باشید، هزینه زیادی باید پرداخت کنید. بهترین کار این است که صفحات دارای متن را به‌صورت سیاه ‌و سفید و صفحات دارای تصویر را به‌صورت رنگی پرینت کنید. به عبارت دیگر، ترکیبی از هر دو را داشته باشید.

پرینت ترکیبی برای اولین‌بار در کشور

در گذشته برای گرفتن پرینت ترکیبی باید به‌صورت حضوری به یکی از مراکز ارائه‌دهنده خدمات چاپ مراجعه و بعد از کلی اتلاف وقت و انرژی و هزینه، سفارش خود را دریافت می‌کردید؛ چراکه در مجموعه‌هایی که خدمات پرینت اینترنتی ارائه می‌دادند، امکان گرفتن پرینت ترکیبی وجود نداشت.
یکی از مجموعه‌هایی که خدمات پرینت آنلاین ارائه می‌دهد و همواره برای جلب رضایت مشتریان تلاش می‌کند، مجموعه چاپ آنلاین زیراکسی است.
مهم‌ترین ویژگی‌های این مجموعه ارائه خدماتی متمایز و کاربردی است که به‌خوبی بتواند نیاز کاربران را برطرف کند. زیراکسی برای اولین‌بار در کشور پرینت ترکیبی را به خدمات خود اضافه کرده است تا کاربران بتوانند ترکیبی از پرینت سیاه ‌و سفید و پرینت رنگی را تجربه کنند.

پرینت ترکیبی، ترکیبی از پرینت سیاه و سفید و رنگی است

در بخش پرینت ترکیبی، کاربران می‌توانند برای چاپ جزوه و یا کتاب‌های خود شماره صفحات و یا بازه‌ای از صفحاتی که تمایل دارند به‌صورت تمام‌ رنگی و یا نیمه‌ رنگی پرینت شوند را مشخص کنند و ترکیبی از پرینت سیاه ‌و سفید و رنگی داشته باشند.
در زیراکسی به‌آسانی و مطابق سلیقه‌تان پرینت کنید

در زیراکسی به‌آسانی و مطابق سلیقه‌تان پرینت کنید

کاربردی‌ترین سامانه ثبت سفارش چاپ آنلاین

از دیگر ویژگی‌های مهم زیراکسی داشتن سایتی کاربردی و کاربرپسند است. تمام دغدغه تیم فنی زیراکسی آن است که کاربران به‌سادگی سفارش خود را ثبت کنند و تجربه‌ای دلچسب از ثبت سفارش، در این مجموعه داشته باشند.

قیمت پرینت ترکیبی

قیمت پرینت ترکیبی به تعداد صفحات سیاه ‌و سفید و رنگی صفحات سفارش شما بستگی دارد.
همچنین با توجه به تعداد برگ سفارش شما هزینه‌ها به‌صورت پلکانی کاهش می‌یابد. برای دیدن تعرفه و تخفیف پلکانی پرینت سیاه و سفید بر روی هزینه پرینت سیاه ‌و سفید و برای دیدن تعرفه و تخفیف پلکانی پرینت رنگی بر روی هزینه پرینت رنگی کلیک کنید.