قیمت خدمات چاپ در زیراکسی و تخفیفات پلکانی

هزینه کلیه خدمات در سامانه چاپ آنلاین زیراکسی پایین‌تر از نرخ اتحادیه و دارای تضمین کیفیت است.
در این مجموعه کاربران می‌توانند با توجه به حجم سفارش، از تخفیفات پلکانی بهره‌مند شوند و تا حد ممکن در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

لیست قیمت خدمات

صحافی - سایز A3
تعداد برگقیمت یک روقیمت دو رو

قیمت صحافی 1402 در زیراکسی

قیمت صحافی به عوامل مختلفی بستگی دارد و معمولاً نوع صحافی و جنس جلد مورد نظر در تعیین قیمت اثرگذار است. از پرطرف‌دارترین انواع صحافی که در مجموعه زیراکسی ارائه می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

منگنه

منگنه، رایج‌ترین نوع صحافی در بین دانشجویان و دانش‌آموزان است. این نوع صحافی معمولاً برای جزوات و مقالات کم‌حجم مورد استفاده قرار می‌گیرید و هزینه آن نسبت به انواع دیگر صحافی پایین‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.

طلق و شیرازه

دانش‌آموزان و دانشجویانی که نمی‌خواهند صفحات جزوه یا مقاله آن‌ها به هم متصل شود، طلق و شیرازه انتخاب اول آن‌ها برای صحافی است. ازآنجایی‌که کیفیت، اولویت اصلی در مجموعه زیراکسی محسوب می‌شود، این مجموعه از بهترین نوع طلق و شیرازه موجود در بازار برای صحافی استفاده می‌کند. همچنین رنگ‌های متنوعی از طلق در پنل سفارش زیراکسی ارائه شده که کاربران می‌توانند رنگ طلق مورد علاقه خود را به‌راحتی انتخاب کرده و در کمترین زمان ممکن سفارش‌های خود را تحویل بگیرند.

فنر و طلق ضخیم

فنر کردن جزوه، کتاب و ... ظاهر زیبایی به آن بخشیده و استفاده از کتاب و جزوه را برای افراد ساده‌تر می‌کند؛ به همین دلیل این نوع صحافی مورد استقبال دانشجویان و دانش‌آموزان زیادی قرار گرفته است.
در بازار دو نوع طلق با نام‌های طلق نازک و طلق ضخیم وجود دارد. طلق نازک، هزینه و کیفیت پایینی دارد و معمولاً بعد از مدتی فرمت خود را از دست می‌دهد. در مجموعه زیراکسی به‌منظور ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، از طلق ضخیم و فنر‌های فلزی برای صحافی استفاده می‌شود

گالینگور

صحافی گالینگور معمولاً در صحافی پایان ‌نامه، تقدیرنامه و غیره استفاده می‌شود. قیمت صحافی گالینگور بسته به جنس آن و طلاکوب یا نقره‌کوب بودن جلد، متفاوت است. گالینگور، معمولاً در دو نوع خارجی و ایرانی در بازار ارائه می‌شود. زیراکسی هر دو نوع گالینگور را هم به‌صورت طلاکوب و هم به‌صورت نقره‌کوب به مشتریان خود ارائه می‌کند. این مجموعه در تلاش است تا هزینه صحافی پایان ‌نامه، جزوه، کتاب و غیره را تاحدامکان کاهش و در بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.
صحافی پایان ‌نامه و کتاب‌های خود را با کیفیت تضمین‌شده و قیمت مقرون به صرفه به زیراکسی بسپارید و بعد از صحافی، پرینت آنلاین و با کیفیت را تجربه کنید.