قیمت خدمات چاپ در زیراکسی و تخفیفات پلکانی

هزینه کلیه خدمات در سامانه چاپ آنلاین زیراکسی پایین‌تر از نرخ اتحادیه و دارای تضمین کیفیت است.
در این مجموعه کاربران می‌توانند با توجه به حجم سفارش، از تخفیفات پلکانی بهره‌مند شوند و تا حد ممکن در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند.

لیست قیمت خدمات

پرینت نیمه رنگی - سایز A3
تعداد برگقیمت یک روقیمت دو رو

قیمت پرینت رنگی (نیمه ‌رنگی) 1402 و تخفیفات پلکانی

با اینکه قیمت پرینت رنگی در زیراکسی نسبت به تعرفه تعیین شده در اتحادیه بسیار کمتر است؛ با این وجود، این مجموعه برای کاهش هرچه بیشتر هزینه‌ها، پرینت رنگی را به دو بخش تمام ‌رنگی و نیمه‌ رنگی تقسیم کرده است. همچنین مشتریان می‌توانند دراین مجموعه از تخفیفات پلکانی نیز بهره‌‌مند شوند و باتوجه به حجم سفارش، هزینه‌های خود را تا 85 درصد کاهش دهند.

تفاوت پرینت تمام ‌رنگی و پرینت نیمه ‌رنگی

پرینت تمام ‌رنگی، برای صفحاتی است که بیشتر از 50 درصد آن را تصاویر رنگی تشکیل می‌دهد (مانند پوستر) و پرینت نیمه‌ رنگی، برای صفحاتی است که کمتر از 50 درصد آن را تصاویر رنگی تشکیل می‌دهد. (مانند جزواتی که دارای متن و نمودار‌های رنگی و پس‌زمینه سفید هستند.)

این کار باعث می‌شود تا کاربران برای چاپ جزوه و کتاب‌هایی که دارای تصاویر کوچک رنگی، جداول و نمودارهای رنگی هستند، هزینه کمتری پرداخت کنند. باید به این موضوع توجه داشت که با انتخاب پرینت نیمه ‌رنگی، تغییری در کیفیت چاپ ایجاد نمی‌شود و قیمت‌ها به دلیل مصرف کمتر مواد رنگی، کاهش می‌یابد.

قیمت پرینت رنگی (نیمه ‌رنگی) A4 در اتحادیه کپی و مقایسه آن با تعرفه‌های زیراکسی

اگر نگاهی به قیمت پرینت رنگی 1402 بیندازید، متوجه خواهید شد قیمت پرینت رنگی نسبت به چند سال گذشته چندین برابر شده است. اما زیراکسی توانسته است تا حد زیادی از افزایش قیمت این نوع پرینت در مجموعه خود جلوگیری کند. در حال حاضر قیمت پرینت رنگی هر برگ A4 طبق نرخ اتحادیه برابر 20,000 تومان و قیمت پرینت نیمه‌ رنگی در زیراکسی برابر تومان 3,200 تومان است. در واقع زیراکسی توانسته است هزینه‌ها را بیش از 85 درصد کاهش دهد.

کاهش تعرفه خدمات چاپ رنگی در این مجموعه به دلیل خرید عمده مواد اولیه، استفاده از دستگاه‌های چاپ افست و دیجیتال پیشرفته، داشتن نیروی متخصص و تقسیم‌کردن پرینت رنگی به دو بخش تمام ‌رنگی و نیمه ‌رنگی است.

شما در نمودار میله‌ای زیر می‌توانید اختلاف قیمت پرینت رنگی در زیراکسی و تعرفه 1402 اتحادیه پرینت و تکثیر را ببینید و همچنین در نمودار دایره‌ای‌شکل، میزان هزینه صرفه‌جویی شده به‌ازای سفارش 10,000 صفحه پرینت نیمه ‌رنگی یک رو در زیراکسی نسبت به نرخ تعیین شده را می‌توانید مشاهده کنید.

قیمت پرینت رنگی (نیمه ‌رنگی) A5

پرینت رنگی A5 هم از این قاعده مستثنا نیست و قیمت آن در زیراکسی بسیار پایین‌تر از نرخ تعیین شده توسط اتحادیه است. به‌طوری که قیمت پرینت رنگی A5 یک‌رو طبق نرخ تعیین شده برابر 4,500 تومان و قیمت پرینت نیمه ‌رنگی A5 یک‌رو در زیراکسی برابر 1,950 تومان است. همان‌طور که قبلاً گفته شد، کاربران با توجه به تعداد برگ پرینت سفارش داده شده، از تخفیفات پلکانی نیز بهره‌مند می‌شوند و هزینه‌های خود را تا هفتاد و شش درصد در این نوع پرینت کاهش دهند.

قیمت پرینت رنگی(نیمه‌ رنگی) A3

قطعاً هزینه پرینت رنگی A3 ، با توجه به ابعاد آن، نسبت به A4 و A5 کمی بیشتر است. اما سفارش این نوع پرینت هم مانند دیگر خدمات زیراکسی، تفاوت چشمگیری با قیمت مصوب اتحادیه چاپ و تکثیر دارد.
به‌طوری‌که هزینه چاپ رنگی A3 یک رو در زیراکسی برابر با 4,200 تومان و در نرخ اتحادیه کپی و تکثیر برابر با 20,000 تومان است. این موضوع نشان می‌دهد، زیراکسی در کاهش هزینه‌ها موفق عمل کرده است و با توجه به کیفیت عالی خدماتش، توانسته رضایت مشتریان را به دست آورد. این مجموعه برای کاهش هرچه بیشتر هزینه‌های چاپ، به خدمات خود پرینت ترکیبی را نیز اضافه کرده است. کاربران با این نوع پرینت میتوانند ترکیبی از پرینت سیاه و سفید و پرینت رنگی را داشته باشند.

در نمودار میله‌ای زیر می‌توانید اختلاف قیمت پرینت رنگی A3 در زیراکسی و نرخ مصوب 1402 اتحادیه را ببینید؛ همچنین در نمودار دایره‌ای می‌توانید میزان هزینه‌ای که می‌توانید با ثبت سفارش 10,000 برگ پرینت رنگی A3 یک رو در زیراکسی صرفه‌جویی‌کنید را مشاهده کنید.

نمودار میله‌ای و نمودار دایره‌ای